> > > Hotel Arnold

Informácie o Hotel Arnold

Víta Vás Hotel Arnold na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Arnold, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Arnold, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Arnold.
  • Hotel Arnold

Hotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Arnold: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Hotel Arnold
Ulice:  Erzsébet Királyné Tér 8/A
Mesto:  2890 Tata
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
36 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Arnold sa nachádza v centre pôvabného mestečka Tata, na polceste medzi Budapešťou a Györom, v blízkosti diaľnice M1. S polohou na úpätí pohoria Gerecse a Vértes v blízkosti Starého jazera je vhodným miestom na krátky pobyt, na prehliadku okolia alebo na podnikanie v regióne. Raňajky formou bufetu sú zahrnuté v cene a bezdrôtové pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zdarma. Všetky izby v hoteli Arnold sú klimatizované a niektoré majú balkón.

 
 
facebook g+ twitter