Informácie o Hotel Pinei

Víta Vás Hotel Pinei na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Pinei, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Pinei, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Pinei.
  • Hotel Pinei

Hotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Pinei: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - Hotely
Názov:  Hotel Pinei
Ulice:  St.Michael 37/1
Mesto:  39040 Ortisei
Okres:  Bolzano – Horná Adiža
Kraj:  Tridentsko-Horná Adiža
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrubghrtrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Pinei sa nachádza v obci Castelrotto v údolí Val Gardena. Ponúka kúpele, reštauráciu a v zime bezplatnú kyvadlovú dopravu do obce Ortisei, vzdialenej 5 km. Jeho priestranné izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú balkón alebo terasu. Izby v hoteli Pinei sú zariadené v alpskom štýle a majú parketové podlahy alebo koberce. V každej izbe nájdete minichladničku a súkromnú kúpeľňu s mäkkými županmi a papučami. Z niektorých izieb sa naskytá výhľad na hory. Denne sa tu podávajú kontinentálne raňajky s údeninami, syrmi a čerstvo upečeným chlebom. V reštaurácii si pochutíte na rôznych miestnych špecialitách a jedlách medzinárodnej kuchyne. Po dni pešej turistiky či lyžovania si môžete oddýchnuť v saune, vírivke alebo tureckých kúpeľoch. Využívať tu môžete aj krytý bazén, slnečnú terasu a herňu. Zastávka autobusov do Merana a Bolzana sa nachádza 150 metrov od hotela. Na železničnú stanicu a letisko Bolzano sa dostanete autom za 40 minút. Hotel ponúka bezplatné parkovanie na mieste.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že kúpele sú otvorené len v popoludňajších hodinách.

 
 
facebook g+ twitter