Informácie o Hotel Platz

Víta Vás Hotel Platz na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Platz, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Platz, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Platz.
  • Hotel Platz

Hotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Platz: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - Hotely
Názov:  Hotel Platz
Ulice:  Località Bulla 12
Mesto:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano – Horná Adiža
Kraj:  Tridentsko-Horná Adiža
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgslhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Sporthotel Platz má terasu s panoramatickým výhľadom na mesto Ortisei a údolie Val Gardena, krytý i vonkajší bazén, ako aj tradičnú reštauráciu, v ktorej si pochutíte na špecialitách Južného Tirolska. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV a majú súkromnú kúpeľňu. Súčasťou niektorých z nich je balkón s výhľadom do údolia a na okolité hory. Platz Sporthotel sa nachádza v Bulle, uprostred lesov v okolí mesta Ortisei - St. Ulrich in Gröden. Každých 30 minút spred hotela premáva skibus do mesta Ortisei, kde nájdete lyžiarske vleky stredísk Alpe di Siusi a Seceda. V hoteli máte k dispozícii detské ihrisko, pingpongový stôl a malé wellness centrum so saunami a vírivkou. Nápoje a občerstvenie si vychutnáte na terase alebo v útulnej hotelovej taverne. V určitých obdobiach roka je v hoteli možné rezervovať len týždenné pobyty (od soboty do soboty).


Dôležité informácie

Na rezervácie 5 a viacerých izieb sa môžu vzťahovať odlišné podmienky a dodatočné poplatky. Sušiče vlasov sú k dispozícii na požiadanie.

 
 
facebook g+ twitter