Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Benátky > Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande

Informácie o Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande

Víta Vás Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande.
  • Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande

Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande: Ubytovanie v hoteloch Benátky - Hotely
Názov:  Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande
Ulice:  Sestiere San Polo 2765
Mesto:  30125 Venice
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
225 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Ubytujte sa v blízkosti Canal Grande v Benátkach a užite si intímnu atmosféru a úžasný dizajn interiéru, v ktorom sa stretáva moderné zariadenie s pôvodnou budovou Palazzo Barbarigo zo 16. storočia. Začnite deň v hoteli Barbarigo bezplatnými, bohatými raňajkami formou bufetu so širokým výberom čerstvých jedál a ovocia. Po náročnom dni strávenom prehliadkou mesta alebo služobne oddychujte v pokojnej atmosfére hotela pri kokteili a občerstvení v štýlovom bare. Luxusné izby v Palazzo Barbarigo sú zariadené v duchu klasického dizajnu alebo v štýle art deco. Z izieb je výhľad na kanál Rio San Polo alebo Canal Grande. K štandardnému vybaveniu patrí služba práčovne, ktorá je k dispozícii za príplatok, veľký LCD TV a bezplatné pripojenie na Wi-Fi. Do hotela s vlastným prístaviskom pri hlavnom vchode sa doveziete loďou alebo gondolou. Príjemný a profesionálny personál vám ochotne pomôže počas vášho pobytu. Na požiadanie vám hotel zabezpečí transfer z letiska.

 
 
facebook g+ twitter