Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Benátky > Hotel Ca' Alvise

Informácie o Hotel Ca' Alvise

Víta Vás Hotel Ca' Alvise na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Ca' Alvise, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Ca' Alvise, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Ca' Alvise.
  • Hotel Ca' Alvise

Hotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Ca' Alvise: Ubytovanie v hoteloch Benátky - Hotely
Názov:  Hotel Ca' Alvise
Ulice:  Calle della Verona, 3673
Mesto:  30124 Venice
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Ca 'Alvise sa nachádza v historickej budove s barokovými benátskymi interiérmi, v blízkosti opery, 20 metrov od divadla Fenice a 10 minút chôdze od Námestia sv. Marka. Všetky izby sú dekorované bohatými tkaninami v teplých farbách a sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou s čajovými vrecúškami. Niektoré izby majú tiež pohodlný priestor na posedenie. Hotel Ca 'Alvise podáva pestré medzinárodné raňajky. Vo vedľajšej reštaurácií si môžete pochutnať na klasickej talianskej kuchyni a miestnych špecialitách. Zastávka vodných autobusov Sant'Angelo sa nachádza 5 minút chôdze od hotela a vodné taxíky si môžete vziať priamo pred dverami hotela. Most Ponte di Rialto je vzdialený 600 metrov.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nemá výťah. Detské postieľky sú k dispozícii v závislosti od aktuálnej obsadenosti.

 
 
facebook g+ twitter