Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Benátky > Ca' Nigra Lagoon Resort

Informácie o Ca' Nigra Lagoon Resort

Víta Vás Ca' Nigra Lagoon Resort na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ca' Nigra Lagoon Resort, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Ca' Nigra Lagoon Resort, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ca' Nigra Lagoon Resort.
  • Ca' Nigra Lagoon Resort

Ca' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyCa' Nigra Lagoon Resort: Ubytovanie v hoteloch Benátky - Hotely
Názov:  Ca' Nigra Lagoon Resort
Ulice:  S. Croce 927
Mesto:  30135 Venice
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ca 'Nigra Lagoon Resort, unikátní benátský hotel, se nachází přímo na kanálu Grande, jen pár set metrů od vlakového nádraží Santa Lucia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a prostornou zahradu u vodního kanálu. Ca 'Nigra sídlí v budově ze 17. století, která vás okouzlí svou benátskou historií a nástěnnými freskami. V moderně zařízených klimatizovaných pokojích najdete satelitní TV a minibar. V některých je masážní vana. Každé ráno se podává sladká a slaná snídaně. Zahrnuje teplé nápoje a džusy, croissanty, čerstvé ovoce, džem, domácí moučníky, vejce a sýr. Náměstí sv. Marka a divadlo La Fenice je vzdálené 2 km. K mostu Ponte di Rialto dojdete za 15 minut.

 
 
facebook g+ twitter