Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Benátky > Foscari Palace

Informácie o Foscari Palace

Víta Vás Foscari Palace na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Foscari Palace, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Foscari Palace, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Foscari Palace.
  • Foscari Palace

Foscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyFoscari Palace: Ubytovanie v hoteloch Benátky - Hotely
Názov:  Foscari Palace
Ulice:  Campo Santa Sofia 4200/1/2
Mesto:  30121 Venice
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
88 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Foscari Palace sídli v budove z roku 1520, ktorá bola kompletne zrekonštruovaná, aby si zachovala svoju pôvodnú eleganciu. Nachádza sa hneď vedľa zastávky vodného autobusu (Vaporetto) Ca' D'Oro a ponúka priestranné izby i strešnú terasu. Hotel Foscari Palace je vzdialený 5 minút chôdze od mostu Rialto a naskytá sa z neho výhľad na Veľký kanál (Canal Grande). Prostredníctvom hydrobusu Vaporetto sa z hotela veľmi ľahko dostanete na železničnú stanicu Santa Lucia. Všetky izby sú veľké, elegantne zariadené a vybavené LCD TV. Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou vybavenia izieb sú aj minibar, trezor a klimatizácia. Každé ráno sa v hoteli podávajú bohaté raňajky formou bufetu. K dispozícii máte tiež bar a recepciu s nepretržitou prevádzkou a službou predaja vstupeniek. Na Námestie sv. Marka sa z hotela dostanete pešo za 15 minút, pričom okolie hotela je plné obchodov, reštaurácií a kaviarní.

 
 
facebook g+ twitter