Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Benátky > Albergo Cavalletto & Doge Orseolo

Informácie o Albergo Cavalletto & Doge Orseolo

Víta Vás Albergo Cavalletto & Doge Orseolo na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Albergo Cavalletto & Doge Orseolo, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Albergo Cavalletto & Doge Orseolo, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Albergo Cavalletto & Doge Orseolo.
  • Albergo Cavalletto & Doge Orseolo

Albergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyAlbergo Cavalletto & Doge Orseolo: Ubytovanie v hoteloch Benátky - Hotely
Názov:  Albergo Cavalletto & Doge Orseolo
Ulice:  Piazza San Marco 1107
Mesto:  30124 Venice
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
68 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Albergo Cavalletto & Doge Orseolo bol otvorený v roku 1308 a patrí k najstarším hotelom v Benátkach. Nachádza sa hneď za Námestím sv. Marka a ponúka ubytovanie v elegantných izbách a súkromné ​​mólo. Všetky izby v hoteli Albergo Cavalletto sú klasicky zariadené v benátskom štýle a majú satelitnú TV a minibar. Z niektorých sa naskytá očarujúci výhľad na gondoly v doku Orseolo. Výhľad na kanál si vychutnáte aj z hotelového baru a raňajkovej miestnosti. Ak ste si objednali raňajky, môžete si každé ráno vychutnať bohatý raňajkový bufet zahŕňajúci čerstvé ovocie, croissanty, kávu a čaj. V elegantnej reštaurácii hotela Cavalletto sa podávajú typické jedlá benátskej kuchyne a odporúčajú ju viacerí turistickí sprievodcovia. Nachádza sa len 100 metrov od hotela. Hotel Albergo Cavalletto & Doge Orseolo je situovaný len 100 metrov od múzea Correr a 70 metrov od zvonice Baziliky sv. Marka. Najbližšia zastávka hydrobusu San Marco-Vallaresso je od hotela vzdialená 2 minúty chôdze.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že meno držiteľa kreditnej karty sa musí zhodovať s menom hosťa a kreditnú kartu je potrebné predložiť pri registrácii. V opačnom prípade je pri registrácii potrebné predložiť fotokópiu kreditnej karty, splnomocnenie od jej držiteľa a fotokópiu preukazu totožnosti držiteľa kreditnej karty.

 
 
facebook g+ twitter