Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Bibione Palace

Informácie o Hotel Bibione Palace

Víta Vás Hotel Bibione Palace na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bibione Palace, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bibione Palace, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bibione Palace.
  • Hotel Bibione Palace

Hotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bibione Palace: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Bibione Palace
Ulice:  Via Taigete 20
Mesto:  30020 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Krátky opis

Elegantný hotel Bibione Palace na pobreží letoviska Bibione má súkromné pláže, 3 bazény a wellness centrum. Upúta moderným dizajnom a ponúka moderné izby s LCD TV a balkónom. Svetlé a priestranné izby v hoteli Bibione Palace sú zariadené dizajnovým nábytkom a vybavené satelitnou TV, klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Raňajky sa podávajú formou bufetu a pozostávajú z čerstvo upečených koláčov, teplých jedál, ovocných džúsov a koktailov. Hotel má 2 reštaurácie - v jednej sa podávajú jedlá formou bufetu a v druhej je ponuka à la carte. Personál organizuje detské kluby, hry a zábavné prgramy naživo. Wellness centrum určené len pre dospelých ponúka vyhrievaný bazén, vírivku, saunu a turecké kúpele. Nájdete tu aj kompletne vybavenú posilňovňu. Bezplatne si požičajte bicykle a vydajte sa objavovať benátske pobrežie. Do Benátok vzdialených od hotela 1 hodinu jazdy sa dostanete po diaľnici A4 Venezia-Trieste.

 
 
facebook g+ twitter