Informácie o Hotel Austria

Víta Vás Hotel Austria na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Austria, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Austria, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Austria.
  • Hotel Austria

Hotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - HotelyHotel Austria: Ubytovanie v hoteloch Gablitz - Hotely
Názov:  Hotel Austria
Ulice:  Hauptstraße 27
Mesto:  3003 Gablitz
Okres:  Wien Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrrotrnlzh

Krátky opis

Hotel sa nachádza v tichej lokalite vo Viedenských lesoch, 20 km od centra Viedne, do ktorej sa ľahko dostanete autom alebo verejnou dopravou. Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko môžete využívať bezplatne. Všetky izby majú balkón, súkromnú kúpeľňu a káblovú TV. V hotelovej reštaurácii si vychutnáte typické viedenské špeciality ako Wiener Schnitzel a medzinárodnú kuchyňu. Má tiež očarujúcu záhradnú terasu. Hotel sa nachádza v centre obce Gablitz s rôznymi reštauráciami, obchodmi a verejným vonkajším bazénom. Viedenský zámok Schönbrunn je vzdialený len 15 km.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že o registráciu mimo uvedených hodín musíte požiadať vopred a počkať na potvrdenie personálom. Upozorňujeme, že hotelové parkovisko je uzavreté od 23:00 do 7:00. Raňajky sa podávajú od 7:00 do 9:00.

 
 
facebook g+ twitter