Informácie o Hotel Osejava

Víta Vás Hotel Osejava na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Osejava, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Osejava, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Osejava.
  • Hotel Osejava

Hotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - HotelyHotel Osejava: Ubytovanie v hoteloch Makarska - Hotely
Názov:  Hotel Osejava
Ulice:  Setalište dra. Fra Jure Radica b.b.
Mesto:  21300 Makarska
Okres:  Makarska riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatínska župa
Štát:  Chorvátsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
73 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Nový hotel Osejava sa nachádza v centre mesta Makarska na promenáde a je obklopený 3 nádhernými plážami. Naskytá sa z neho nádherný výhľad na more. Tento celoročne otvorený hotel je zariadený v súlade s najnovšími trendmi v interiérovom dizajne a je zariadený luxusným moderným nábytkom. Je to perfektná voľba bez ohľadu na to či, ste na dovolenke alebo na služobnej ceste. Môžete sa tiež zapojiť do tréningov športových družstiev. K dispozícii sú 2 kongresové sály a v blízkom okolí môžete navštíviť športové centrum s tenisovými kurtmi, bežeckými dráhami, bazénom a basketbalovým ihriskom. Vyberte si z pestrej ponuky dalmátskej a medzinárodnej kuchyne v príjemnom a elegantnom prostredí. Na požiadanie sú k dispozícii vegetariánske a iné špecifické jedlá. Po oddychovom kúpaní v mori môžete popíjať svoj obľúbený nápoj na balkóne s výhľadom na more a pozorovať západ slnka za ostrovom Brač. Tradícia v kombinácii s moderným dekorom a priateľský personál sa postarajú o to, aby bola vaša dovolenka nezabudnuteľná.

 
 
facebook g+ twitter