Európa > Chorvátsko > Istrijská župa > Poreč okres > Poreč > All Inclusive Hotel Zorna

Informácie o All Inclusive Hotel Zorna

Víta Vás All Inclusive Hotel Zorna na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte All Inclusive Hotel Zorna, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre All Inclusive Hotel Zorna, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre All Inclusive Hotel Zorna.
  • All Inclusive Hotel Zorna

All Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna: Ubytovanie v hoteloch Poreč - Hotely
Názov:  All Inclusive Hotel Zorna
Ulice:  Zelena Laguna bb
Mesto:  52440 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Štát:  Chorvátsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel All Inclusive Zorna je situovaný priamo na pláži a má vonkajší bazén so slnečnou terasou a slnečníkmi. Relaxovať môžete v aperitív bare a v reštaurácii alebo si môžete vyskúšať rôzne športové aktivity. Všetky izby sú klimatizované a vybavené káblovou TV. Majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Posedieť si môžete v spoločnom salóniku s TV. V letnej sezóne je k dispozícii živá hudba a zábavný program, ako aj miniklub pre deti. Ráno si môžete zacvičiť v posilňovni, zúčastniť sa akvaaerobiku alebo rôznych športových turnajov vrátane plážového volejbalu, futbalu a stolného tenisu. Ak máte záujem o kultúru a históriu, určite navštívte Staré mesto Poreču, ktoré je vzdialené 5 km a v ktorom sa zachovalo mnoho múzeí a galérií. Miestna autobusová zastávka so spojmi do centra Poreča sa nachádza hneď vedľa hotela. Na letisko v Pule je to 60 km. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch za príplatok.


Dôležité informácie

Všetky prístelky alebo detské postieľky/kolísky sú k dispozícii na požiadanie a ich dostupnosť musí potvrdiť personál hotela.

 
 
facebook g+ twitter