Európa > Rakúsko > Tirolsko > Landeck okres > Fendels > Erlebnishotel Fendels

Informácie o Erlebnishotel Fendels

Víta Vás Erlebnishotel Fendels na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Erlebnishotel Fendels, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Erlebnishotel Fendels, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Erlebnishotel Fendels.
  • Erlebnishotel Fendels

Erlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - HotelyErlebnishotel Fendels: Ubytovanie v hoteloch Fendels - Hotely
Názov:  Erlebnishotel Fendels
Ulice:  Fendels
Mesto:  6528 Fendels
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrubgdarotrnlarzh

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel s panoramatickým výhľadom na Tirolské Alpy sa nachádza v údolí rieky Inn, len 100 metrov od lanovky Fendels. Ponúka veľké detské ihrisko a krytý bazén. Priestranné a svetlé izby v hoteli Erlebnishotel Fendels sú vybavené káblovou TV a kúpeľňou. Väčšina z nich má balkón. Vo wellness centre nájdete parný kúpeľ, fínsku saunu a miestnosť na aromaterapiu. K dispozícii sú tiež masáže a kozmetické procedúry, ako aj samostatná sauna pre deti. V hoteli Erlebnishotel sa nachádza i detský kútik so šmykľavkou, horolezeckou stenou a detským divadlom. K hotelu patria 2 ihriská, ako aj futbalové a volejbalové ihrisko. Cez týždeň si vyberiete z rôznych aktivít. Poseďte si v reštaurácii s terasou s výhľadom na hory. Podávajú tu jedlá rakúskej a talianskej kuchyne a tirolské špeciality. Vo verejných priestoroch máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Lanovkou sa v zime dostanete do lyžiarskeho areálu a v lete do rozsiahlej turistickej oblasti.


Dôležité informácie

Prístelky alebo detské postieľky sú k dispozícii na požiadanie, pričom ich dostupnosť musí potvrdiť vedenie hotela. Príplatky sa nezapočítavajú automaticky do celkovej ceny, ale platia sa osobitne počas pobytu. Ak cestujete s deťmi, informujte hotel o ich počte a veku. Túto informáciu môžete uviesť pri rezervácii v časti Špeciálne požiadavky alebo kontaktujte priamo personál hotela.

 
 
facebook g+ twitter