Informácie o Alpengasthof Lämmerhof

Víta Vás Alpengasthof Lämmerhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Alpengasthof Lämmerhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Alpengasthof Lämmerhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Alpengasthof Lämmerhof.
  • Alpengasthof Lämmerhof

Alpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - HotelyAlpengasthof Lämmerhof: Ubytovanie v hoteloch Sankt Martin am Tennengebirge - Hotely
Názov:  Alpengasthof Lämmerhof
Ulice:  Lämmerhofweg 2
Mesto:  5522 Sankt Martin am Tennengebirge
Okres:  St. Johann im Pongau
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
88 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrrotrnlarzh

Krátky opis

Alpengasthof Lämmerhof sa nachádza v malebnom prostredí údolia Lammertal vo výške 920 metrov nad morom a je obklopené pohorím Tennengebirge a masívom Dachstein. Vo wellness centre je k dispozícii sauna, relaxačná miestnosť, masážna miestnosť a vírivka. Reštaurácia ubytovacieho zariadenia Lämmerhof podáva tradičné jedlá rakúskej kuchyne. K dispozícii je zimná záhrada, TV miestnosť, bezplatné WiFi pripojenie vo verejných priestoroch a parkovisko zadarmo. V lete môžu hostia využívať na opaľovanie veľký trávnik s ležadlami, slnečníkmi, detským ihriskom a krytým vonkajším bazénom, ktorý sa nachádza hneď pred hotelom. Lyžiarske stredisko Dachstein West je vzdialené 6 km. Malý lyžiarsky vlek je vzdialený 300 metrov a bežkárska trasa prechádza popri hoteli.

 
 
facebook g+ twitter