Informácie o Residenz Wachau

Víta Vás Residenz Wachau na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Residenz Wachau, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Residenz Wachau, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Residenz Wachau.
  • Residenz Wachau

Residenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - HotelyResidenz Wachau: Ubytovanie v hoteloch Aggsbach Dorf - Hotely
Názov:  Residenz Wachau
Ulice:  Dorf 19
Mesto:  3642 Aggsbach Dorf
Okres:  Krems-Donau Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
157 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithururotrnlarzhja

Krátky opis

Rezidencia Wachau sa nachádza na pravom brehu Dunaja v obci Aggsbach-Dorf v srdci údolia Wachau, 10 km od mesta Melk. Ponúka vám záhradu s rozlohou 10 000 m² a terasu s panoramatickým výhľadom na rieku. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Zo všetkých izieb s balkónom sa môžete pokochať výhľadom na Dunaj alebo záhradu. K dispozícii je vám satelitná TV, písací stôl a kúpeľňa so sušičom vlasov. Niektoré izby sú umiestnené v prístavbe. Ráno sú pre vás pripravené bohaté raňajky formou bufetu. V 800-ročnej vinárni rezidencie Wachau s klenutým stropom si vychutnajte špeciality miestnej kuchyne a vynikajúce vína. V letných mesiacoch môžete relaxovať v záhrade s kúpacím jazierkom s rozlohou 450 m². K dispozícii máte bezplatné súkromné parkovisko. Zrúcanina hradu Aggstein je vzdialená 2 km.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že wellness centrum je otvorené denne od 14:00 do 20:00 a jeho používanie je spoplatnené.

 
 
facebook g+ twitter