Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > St. Pölten Land > Altlengbach > Böswarth Seminarhotel Lengbachhof

Informácie o Böswarth Seminarhotel Lengbachhof

Víta Vás Böswarth Seminarhotel Lengbachhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Böswarth Seminarhotel Lengbachhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Böswarth Seminarhotel Lengbachhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Böswarth Seminarhotel Lengbachhof.
  • Böswarth Seminarhotel Lengbachhof

Böswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - HotelyBöswarth Seminarhotel Lengbachhof: Ubytovanie v hoteloch Altlengbach - Hotely
Názov:  Böswarth Seminarhotel Lengbachhof
Ulice:  Steinhäusl 8
Mesto:  3033 Altlengbach
Okres:  St. Pölten Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithururonlarzhja

Krátky opis

Hotel Lengbachhof sa nachádza v obci Altlengbach vo Viedenskom lese, 25 km od centra Viedne. Ponúka vám wellness centrum s veľkosťou 500 m², vnútorným a vonkajším bazénom. Bicykle môžete využívať zadarmo. Priestranné a svetlé izby sú vybavené káblovou TV a majú priestor na posedenie a kúpeľňu so županmi a sušičom vlasov. Vo wellness centre máte k dispozícii vírivku, parný kúpeľ, niekoľko sáun a moderné fitnescentrum. V ponuke služieb sú aj masážne procedúry. V areáli hotela Böswarth Seminarhotel Lengbachhof sa nachádza detské ihrisko a vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia si môžu zahrať biliard, šípky a stolný tenis. V reštaurácii sa podávajú tradičné jedlá rakúskej kuchyne a domáce pečivo. Vínna pivnica je zásobená širokým sortimentom kvalitných vín. Bar má aj salónik a zimnú záhradu. Na mieste máte k dispozícii bezplatné parkovisko. Výjazd z diaľnice A1 na Altlengbach sa nachádza len 1 km od hotela.

 
 
facebook g+ twitter