Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Anif > Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut

Informácie o Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut

Víta Vás Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut.
  • Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut

Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - HotelyBoutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut: Ubytovanie v hoteloch Anif - Hotely
Názov:  Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut
Ulice:  Reschbergerweg 22
Mesto:  5081 Anif
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento boutique hotel prevádzkovaný rodinou sa nachádza v meste Anif, len 5 km od centra Salzburgu a hneď vedľa výjazdu z diaľnice A10 na Salzburg-Süd. Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko môžete využívať bezplatne. Hotel sídli v budove tradičného salzburského statku a ponúka vám ubytovanie v moderne zariadených izbách a apartmánoch, vybavených káblovou TV s plochou obrazovkou a platenými programami, ktoré môžete využívať zadarmo, drevenou podlahou a čajníkom/kávovarom. Do vybavenia patria aj chladnička a moderná kúpeľňa so sušičom vlasov. Súčasťou apartmánov je kuchynka a väčšina izieb aj apartmánov má balkón. Každé ráno si v zariadení Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut môžete pochutiť na výdatných raňajkách. Relaxovať môžete vo veľkej záhrade s panoramatickým výhľadom na hory. Miestne reštaurácie a kaviarne nájdete necelých 15 minút chôdze od hotela. Autobusová zastávka Anif/Reschbergerweg s priamymi spojmi do Salzburgu (linka 25) sa nachádza len 200 metrov od hotela a cesta trvá asi 15 minút.


Dôležité informácie

Prosíme hostí, ktorí predpokladajú príchod po 20:00, aby o tom hotel informovali vopred. Túto informáciu môžete uviesť pri rezervácii do kolónky pre špeciálne požiadavky alebo kontaktujte priamo hotel prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré nájdete v potvrdení rezervácie. Hostia si potom môžu vyzdvihnúť kľúče v trezore pri vchode do hotela. Upozorňujeme, že hotel nemá výťah. Platí sa pri príchode. Záloha nie je nutná. Platbu môžete vykonať v hotovosti alebo platobnou kartou. Hotel akceptuje všetky uvedené typy kreditných kariet.

 
 
facebook g+ twitter