Informácie o Hotel Sonnleiten

Víta Vás Hotel Sonnleiten na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Sonnleiten, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Sonnleiten, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Sonnleiten.
  • Hotel Sonnleiten

Hotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - HotelyHotel Sonnleiten: Ubytovanie v hoteloch Bruck am Ziller - Hotely
Názov:  Hotel Sonnleiten
Ulice:  23b
Mesto:  6262 Bruck am Ziller
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel Sonnleiten o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne Vám ďalšie inštrukcie.

 
 
facebook g+ twitter