Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Buchen > Interalpen-Hotel Tyrol GmbH

Informácie o Interalpen-Hotel Tyrol GmbH

Víta Vás Interalpen-Hotel Tyrol GmbH na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Interalpen-Hotel Tyrol GmbH, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Interalpen-Hotel Tyrol GmbH, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Interalpen-Hotel Tyrol GmbH.
  • Interalpen-Hotel Tyrol GmbH

Interalpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - HotelyInteralpen-Hotel Tyrol GmbH: Ubytovanie v hoteloch Buchen - Hotely
Názov:  Interalpen-Hotel Tyrol GmbH
Ulice:  Dr.-Hans-Liebherr-Alpenstraße 1
Mesto:  6410 Telfs-Buchen
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
222 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Päťhviezdičkový hotel vyššej kategórie Interalpen Tyrol sa nachádza na planine Seefeld a ponúka veľké wellness centrum s krytým a vonkajším bazénom. Priestranné izby majú balkón s výhľadom na údolie Inn a na hory. Využívať môžete bezplatné káblové pripojenie na internet. Relaxovať môžete v luxusnom hotelovom wellness centre s tirolskými saunami a bazénom s panoramatickým výhľadom. Wellness centrum má rozlohu viac ako 5 300 m² a je jedným z najväčších v Alpách. Všetky hotelové izby a suity sú luxusne zariadené v modernom tirolskom štýle. Reštaurácie v hoteli ponúkajú najrôznejšie jedlá, z ktorých si určite vyberie každý. V cene polpenzie je zahrnutá 6-chodová večera s možnosťou výberu jedál a šalátový a syrový bufet. Pravidelne sa tu organizujú rôzne tematické bufety. Hotel Interalpen Tyrol sa nachádza v nadmorskej výške 1 300 metrov a je ideálnym východiskovým bodom na pešie túry a výlety na horských bicykloch. Počas pobytu máte v hoteli k dispozícii bezplatné parkovisko.

 
 
facebook g+ twitter