Európa > Rakúsko > Tirolsko > Landeck okres > Fiss > Hotel Tirol Fiss

Informácie o Hotel Tirol Fiss

Víta Vás Hotel Tirol Fiss na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Tirol Fiss, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Tirol Fiss, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Tirol Fiss.
  • Hotel Tirol Fiss

Hotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - HotelyHotel Tirol Fiss: Ubytovanie v hoteloch Fiss - Hotely
Názov:  Hotel Tirol Fiss
Ulice:  Angerweg 1
Mesto:  6533 Fiss
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
210 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudarotrnlarzh

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Tirol sa nachádza v nadmorskej výške 1436 m v lyžiarskom a turistickom regióne Serfaus-Fiss-Ladis, iba 400 m od lyžiarskych vlekov. V areáli wellness centra je k dispozícii fínska sauna, parný kúpeľ a relaxačné priestory s výhľadom na hory. V letných mesiacoch môžete využiť priamy prístup do záhrady. Priestranné izby a suity v hoteli Tirol Fiss sú zariadené prírodnými materiálmi, ako napr. borovicové drevo, lodén a ľan. Vo všetkých nájdete balkón s panoramatickým výhľadom na hory, ako aj satelitnú TV a kúpeľňu. Reštaurácia je zariadená v modernom alpskom štýle a pochutiť si môžete na tradičných tirolských špecialitách i medzinárodných pokrmoch pripravených z regionálnych produktov, sezónnych byliniek a zeleniny. V hotelovom salóniku si môžete vybrať zo širokej ponuky vín, pričom nechýba ani ochutnávka vín. Bar s krbom vám zabezpečí ochutnávky olivového oleja, aperitívov alebo digestívov. Polpenzia zahŕňa bohatý tirolský raňajkový bufet, olovrant a večeru s 5 chodmi s výberom jedál a šalátovým bufetom. V zime je za príplatok k dispozícii úschovňa lyží pri stanici Fiss, vrátane sušičky lyžiarskych topánok a rukavíc a úschovne prilieb. Lyžiarsky areál Serfaus-Fiss-Ladis je situovaný iba 400 m od hotela a dostanete sa do neho pešo za necelých 5 minút.

 
 
facebook g+ twitter