Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Innsbruck > Clubhotel Götzens

Informácie o Clubhotel Götzens

Víta Vás Clubhotel Götzens na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Clubhotel Götzens, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Clubhotel Götzens, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Clubhotel Götzens.
  • Clubhotel Götzens

Clubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyClubhotel Götzens: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - Hotely
Názov:  Clubhotel Götzens
Ulice:  Nockspitzweg 5
Mesto:  6091 Innsbruck
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvruhrrotrnlarzh

Krátky opis

Clubhotel Götzens sa nachádza v centre obce Götzens, len 10 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Mutterer Alm. Ponúka vám reštauráciu a bezplatný vstup do wellness centra s krytým bazénom a fitnescentrom. Relaxujte na slnečnej terase či vo veľkej záhrade. Využite pravidelnú ponuku túr so sprievodcom. Všetky svetlé izby v hoteli Clubhotel Götzens majú balkón a sú vybavené káblovou TV. Ich súčasťou je kúpeľňa. Na mieste môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko. Autobusová zastávka sa nachádza iba 200 metrov od hotela a do mesta Innsbruck sa autom odveziete za 15 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že reštaurácia je mimo sezónu zatvorená a wellness centrum sa každoročne zatvára na jar a jeseň z dôvodu údržby. Viac informácií vám poskytne priamo ubytovacie zariadenie. Upozorňujeme, že v hoteli často bývajú ubytované skupiny. Počas pobytu v tomto období môžete zaznamenať mierny hluk.

 
 
facebook g+ twitter