Európa > Rakúsko > Tirolsko > Landeck okres > Ladis > Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only

Informácie o Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only

Víta Vás Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only.
  • Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only

Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - HotelyAlpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only: Ubytovanie v hoteloch Ladis - Hotely
Názov:  Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only
Ulice:  Dorfstraße 40
Mesto:  6532 Ladis
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
250 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudarotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Alpen-Herz Romantik & Spa sa nachádza v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov a lanoviek lyžiarskeho a turistického strediska Serfaus-Fiss-Ladis. Ponúka rozľahlé wellness centrum a krytý bazén, ktorý je priamo prepojený s vonkajším bazénom. Wellness zariadenia zahŕňajú bio saunu, fínsku saunu a parný kúpeľ. Z krytého bazéna s protiprúdom sa naskytá panoramatický výhľad na okolité hory. V prípade záujmu si môžete dopriať niektorú zo širokej ponuky kozmetických ošetrení a romantických masáží pre páry. K dispozícii máte aj súkromné romantické vírivky. Všetky priestranné izby v hoteli Alpen-Herz majú balkón alebo terasu, obývací priestor vybavený hi-fi zostavou a HD TV s kanálmi Sky, ako aj priestrannú súkromnú kúpeľňu so samostatným sprchovacím kútom, sušičom vlasov a žulovým umývadlom. V izbách sa nachádzajú veľké vane s panoramatickým výhľadom na okolité hory. Pre vaše pohodlie sú pre vás taktiež pripravené župany, papuče a osušky. V suitách máte k dispozícii aj vírivku a infračervenú kabínu alebo krb. V 2 hotelových reštauráciách si pochutíte na tirolských špecialitách a jedlách medzinárodnej kuchyne. Po jedle sa môžete uvoľniť v bare alebo v salóniku s otvoreným krbom. Polpenzia zahŕňa bohaté raňajky formou bufetu, popoludňajší bufet so sladkými/slanými jedlami a romantickú 6-chodovú večeru s možnosťou výberu jedál. V období od júna do konca októbra môžete zadarmo využívať 7 lanoviek a užívať si mnohé aktivity v okolí, napríklad jazdu na koni, rafting a paragliding. Dobrodružný park s letnou sánkarskou dráhou je od hotela vzdialený 10 minút jazdy lanovkou. V zime sa skipasy predávajú priamo na recepcii ubytovacieho zariadenia.


Dôležité informácie

Hotel odporúča všetkým hosťom, aby si ešte pred príchodom uzatvorili cestovné poistenie. V prípade záujmu o bližšie informácie, prosím, kontaktujte ubytovacie zariadenie vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Upozorňujeme, že v prípade masáží ubytovacie zariadenie odporúča ich rezerváciu vopred. V prípade záujmu, prosím, kontaktujte priamo hotel.

 
 
facebook g+ twitter