Informácie o Wachauerhof

Víta Vás Wachauerhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Wachauerhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Wachauerhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Wachauerhof.
  • Wachauerhof

Wachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - HotelyWachauerhof: Ubytovanie v hoteloch Marbach an der Donau - Hotely
Názov:  Wachauerhof
Ulice:  Donaustraße 54
Mesto:  3671 Marbach an der Donau
Okres:  Melk powiat
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrufirotrnlarzhja

Krátky opis

Rodinou prevádzkovaný hotel Wachauerhof je jedným z najkrajších hotelov pozdĺž rieky Dunaj. Strávte dni plné oddychu v príjemnej atmosfére hotela a pokochajte sa výhľadom na krásny modrý Dunaj. Zo zatienenej záhrady a verandy hotela si môžete vychutnať nádherný výhľad na rieku. Hotel je členom organizácie "Donau-Rad-Hotels" v meste Wachau, a i keď sa špecializuje na hostí cestujúcich na bicykli, rovnako srdečne privíta i necyklistov. Hotel Wachauerhof je ideálnym východiskovým bodom pre poznávanie mesta Wachau a regiónu Waldviertel s nedotknutou prírodou a veľkým počtom kultúrnych pamiatok.


Dôležité informácie

Ak plánujete príchod po 18:00, informujte o tom, prosím, hotel vopred.

 
 
facebook g+ twitter