Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > Melk powiat > Maria Taferl > Hotel Schachner Krone und Kaiserhof

Informácie o Hotel Schachner Krone und Kaiserhof

Víta Vás Hotel Schachner Krone und Kaiserhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Schachner Krone und Kaiserhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Schachner Krone und Kaiserhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Schachner Krone und Kaiserhof.
  • Hotel Schachner Krone und Kaiserhof

Hotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - HotelyHotel Schachner Krone und Kaiserhof: Ubytovanie v hoteloch Maria Taferl - Hotely
Názov:  Hotel Schachner Krone und Kaiserhof
Ulice:  Maria Taferl 24
Mesto:  3672 Maria Taferl
Okres:  Melk powiat
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Schachner Krone und Kaiserhof sa nachádza v pútnickom meste Maria Taferl, neďaleko baziliky. Naskytá sa odtiaľ panoramatický výhľad na Alpy a Dunaj. Hotel pozostáva z 2 oddelených budov. Nachádza sa tu i moderný penthouse s krytým bazénom a vírivkou, posilňovňou a priestrannou saunou. Stolovať môžete v gurmánskej reštaurácii Smaragd so záhradnou terasou alebo v tradičnej reštaurácii Donauterrasse. V hoteli nájdete aj vináreň, vinotéku a otvorenú vínnu pivnicu. V lete máte v hoteli Schachner Krone und Kaiserhof k dispozícii park s vonkajším bazénom. V izbách v hoteli Schachner môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Business centrum ponúka káblové pripojenie na internet zdarma. Opátstvo Melk a údolie Wachau sú vzdialené len pár kilometrov odtiaľ.


Dôležité informácie

Hotel pozostáva z budov Krone a Kaiserhof, ktoré sú vzdialené 100 metrov. V každej budove sa nachádzajú izby rôznych kategórií. Pri oboch budovách je k dispozícii obmedzený počet parkovacích miest.

 
 
facebook g+ twitter