Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Mieders > Hotel Alpenstolz

Informácie o Hotel Alpenstolz

Víta Vás Hotel Alpenstolz na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Alpenstolz, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Alpenstolz, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Alpenstolz.
  • Hotel Alpenstolz

Hotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - HotelyHotel Alpenstolz: Ubytovanie v hoteloch Mieders - Hotely
Názov:  Hotel Alpenstolz
Ulice:  Schmelzgasse 1
Mesto:  6142 Mieders
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
240 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudarotrnlarzh

Krátky opis

Alpenhotel Stolz vám ponúka tradičné ubytovanie v tirolskej chate s výhľadom na údolie Stubaital. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Lanovky Serlesbahnen sú vzdialené 850 metrov a odvezú vás do lyžiarskeho strediska so zjazdovkami a letnou sánkarskou dráhou. Hotelové izby sú zariadené rustikálnym dreveným nábytkom a majú vlastný balkón. Vo všetkých nájdete satelitnú TV, trezor a súkromnú kúpeľňu. V hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať tradičné špeciality rakúskej horskej kuchyne. Každý deň sú tu pre vás pripravené teplé raňajky formou bufetu. V hotelovom bare sa podávajú nealkoholické nápoje a miestne alpské likéry. V teplejších mesiacoch môžete relaxovať na záhrade alebo si bezplatne prenajať jeden z hotelových bicyklov a objavovať okolie. Hotel Alpen Stolz sa nachádza vedľa obchodov, bánk a kaviarní v obci Mieders. Do malebného Innsbrucku sa autom dostanete za 10 minút. Personál hotela pre vás môže zabezpečiť kyvadlovú dopravu na vyžiadanie. Lyžiarsky areál na ľadovci Stubaital je vzdialený 30 minút jazdy.

 
 
facebook g+ twitter