Európa > Rakúsko > Korutánsko > Klagenfurt Land > Moosburg > Gasthof Liebetegger

Informácie o Gasthof Liebetegger

Víta Vás Gasthof Liebetegger na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Gasthof Liebetegger, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Gasthof Liebetegger, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Gasthof Liebetegger.
  • Gasthof Liebetegger

Gasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - HotelyGasthof Liebetegger: Ubytovanie v hoteloch Moosburg - Hotely
Názov:  Gasthof Liebetegger
Ulice:  Klagenfurter Straße 31
Mesto:  9062 Moosburg
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgnoslrotrnlelarzh

Krátky opis

Tradičný hotel Gasthof Liebetegger, ktorý vlastní tá istá rodina už od roku 1965, sa nachádza len 5 km od jazera Wörth a 2 km od golfového ihriska Moosburg. Hotel ponúka nielen ubytovanie v útulných izbách a apartmánoch, ale i vlastnú à la carte (výber z jedálneho lístka) reštauráciu, v ktorej si pochutíte na jedlách klasickej rakúskej kuchyne. Ubytovacie zariadenie je vzdialené len 10 minút jazdy autom od hlavného mesta Korutánska Klagenfurt a 20 km od hradu Hochosterwitz. Vďaka jeho polohe v srdci Korutánska sú všetky miestne pamiatky ľahko dosiahnuteľné. Personál hotela vám ochotne poskytne informácie o najzaujímavejších pamiatkach a atrakciách v okolí, ktoré stoja za návštevu. Hotel Gasthof Liebetegger je taktiež ideálnou zastávkou na ceste z alebo do Talianska, Viedne, Mníchova či Salzburgu.

 
 
facebook g+ twitter