Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Schwaz > Schloss Mitterhart

Informácie o Schloss Mitterhart

Víta Vás Schloss Mitterhart na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Schloss Mitterhart, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Schloss Mitterhart, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Schloss Mitterhart.
  • Schloss Mitterhart

Schloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySchloss Mitterhart: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - Hotely
Názov:  Schloss Mitterhart
Ulice:  Innhöfe 3
Mesto:  6130 Schwaz
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
68 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdarotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Schloss Mitterhart sa nachádza vedľa hotela Inn River a ponúka rustikálne zariadené izby a tradičnú reštauráciu. Historické staré mesto Schwaz je vzdialené 10 minút chôdze od hotela. Hotel Schloss Mitterhart sídli v bývalom sídle šľachtickej rodiny postavenom na začiatku 16. storočia. Jeho izby ponúkajú satelitnú TV, pracovný stôl, a kúpeľňu. Reštaurácia hotela Mitterhart ponúka tradičné jedlá tirolskej kuchyne a každodenné raňajky. Má slnečnú terasu a záhradu priamo pri rieke. Hotel Schloss Mitterhart sa nachádza na cyklistickej trase Inntalradweg v údolí rieky Inn a je obklopený lúkami a sadmi. Ponúka bezplatné parkovisko, diaľnica A12 je iba 5 minút jazdy autom.

 
 
facebook g+ twitter