Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Schwaz > STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

Informácie o STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

Víta Vás STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz.
  • STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - HotelySTAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz: Ubytovanie v hoteloch Schwaz - Hotely
Názov:  STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz
Ulice:  Dr. Karl-Dorrek-Str. 3
Mesto:  6130 Schwaz
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento novo otvorený hotel sa nachádza v centre historického mesta Schwaz, v bezprostrednej blízkosti diaľničného výjazdu a vlakovej stanice. STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz ponúka komfortné izby s bezplatným pripojením na internet, saunou, fitnescentrom, salónikom s moderným dizajnom a bohatými raňajkami formou bufetu v cene. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko a podzemné parkovisko (za príplatok). Reštaurácie a zasadacia miestnosť sa nachádzajú 20 metrov od hotela. STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz je situovaný iba 15 minút jazdy od Innsbrucku autom a vlakom. Jazero Achensee a Zillertal sú tiež v bezprostrednej blízkosti.

 
 
facebook g+ twitter