Informácie o Alpenhof Hotel Semmering

Víta Vás Alpenhof Hotel Semmering na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Alpenhof Hotel Semmering, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Alpenhof Hotel Semmering, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Alpenhof Hotel Semmering.
  • Alpenhof Hotel Semmering

Alpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - HotelyAlpenhof Hotel Semmering: Ubytovanie v hoteloch Steinhaus am Semmering - Hotely
Názov:  Alpenhof Hotel Semmering
Ulice:  Alpenhof 1
Mesto:  8685 Steinhaus am Semmering
Okres:  Mürzzuschlag
Kraj:  Štajersko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgslrotrnlarzhja

Krátky opis

Štýl, tradícia a elegancia - to sú charakteristické znaky hotela Alpenhof Semmering, ktorý sa nachádza na slnečnej strane vrchu Semmering a má výhľad na krásnu alpskú panorámu. V každej izbe je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli Alpenhof nájdete pokoj a ticho, ale aj možnosti na rôzne aktivity. Je obľúbený u športovcov aj rodín. Vzhľadom na širokú ponuku zariadení (komfortné izby, 2 konferenčné miestnosti, sauna, bazén, reštaurácia a bar) je hotel ideálnym miestom na semináre a konferencie.


Dôležité informácie

Ak plánujete príchod po 20:00, prosím, informujte ubytovacie zariadenie vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter