Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Seefeld in Tirol > Astoria Relax & Spa Resort

Informácie o Astoria Relax & Spa Resort

Víta Vás Astoria Relax & Spa Resort na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Astoria Relax & Spa Resort, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Astoria Relax & Spa Resort, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Astoria Relax & Spa Resort.
  • Astoria Relax & Spa Resort

Astoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAstoria Relax & Spa Resort: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - Hotely
Názov:  Astoria Relax & Spa Resort
Ulice:  Geigenbühel 185
Mesto:  6100 Seefeld in Tirol
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
249 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Päťhviezdičkový luxusný Astoria Relax & Spa Resort stojí na pokojnom mieste v parku s rozlohou 20 000 m² a ponúka panoramatický výhľad na hory v okolí obce Seefeld. Wellness komplex Alpin-Active s rozlohou 4000 m² opakovane ocenený 3 ľaliami (17 bodov) sprievodcom Relax Guide zahŕňa veľký prepojený krytý a vonkajší bazén, 20 metrov dlhý vyhrievaný športový bazén, vírivku a prírodné kúpalisko rozprestierajúce sa na ploche 800 m². V exkluzívnom wellness centre rezortu Astoria Relax & Spa je niekoľko sáun, moderné fitnescentrum, Kneippov kúpeľ, vyhrievané vodné lôžka a relaxačný priestor s barom a krbom. Môžete si tu dopriať tiež najrôznejšie masáže, kúpele a kozmetické procedúry. Vďaka tomuto oceneniu sa hotel Astoria radí medzi najlepšie wellness hotely, patrí k 15 hotelom s najlepšou starostlivosťou o kvalitu vody a do 15 najlepších gurmánskych hotelov. Reštaurácia hotela Astoria bola ako jediná v meste Seefeld odmenená jednou kuchárskou čiapkou (14 bodmi) od sprievodcu Gault Millau už po deviaty krát. Výdatné raňajky formou bufetu sa podávajú až do 11:00. Vo večerných hodinách si môžete v reštaurácii vybrať z ponuky jedál pozostávajúcich z 5 alebo 6 chodov, rôznych bufetov a sortimentu kvalitných vín. Priestranné a individuálne navrhnuté izby a suity sú elegantne zariadené a vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, káblovou TV s plochou obrazovkou a minibarom. Ich súčasťou je aj kúpeľňa. Astoria Relax & Spa Resort ponúka mnoho aktivít, medzi ktoré patrí joga, pilates, meditácie, aqua fitness, čchi-kung, nordic walking a bežkárske túry so sprievodcom. Bežkárska trať vedie priamo okolo hotela. Počas pobytu máte k dispozícii službu voskovania lyží a úschovňu lyží so sušičom lyžiarskych topánok. V lete si môžete požičať elektrické bicykle. Na mieste nájdete aj bezplatné súkromné parkovisko a na požiadanie môžete využívať i garáž. Do centra obce Seefeld dôjdete odtiaľto zhruba za 7 minút. Môžete sa tam aj bezplatne odviezť verejným autobusom.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že na vyžiadanie a za poplatok 16 EUR na deň je k dispozícii parkovanie v garáži. Vonkajšie parkovisko môžete využívať zdarma.

 
 
facebook g+ twitter