Informácie o Hotel Klosterbräu

Víta Vás Hotel Klosterbräu na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Klosterbräu, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Klosterbräu, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Klosterbräu.
  • Hotel Klosterbräu

Hotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyHotel Klosterbräu: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - Hotely
Názov:  Hotel Klosterbräu
Ulice:  Klosterstraße 30
Mesto:  6100 Seefeld in Tirol
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
187 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný 5-hviezdičkový hotel Klosterbräu sídli v budove bývalého kláštora zo 16. storočia v centre mesta Seefeld. Má k dispozícii veľké wellness centrum s krytým bazénom a veľký vonkajší bazén. Vo všetkých priestoroch môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V ocenenej kúpeľnej časti s rozlohou 4 000 m² sa nachádzajú rôzne sauny, parné kúpele a relaxačné miestnosti, ako aj dva súkromné ​​kúpele. Hostia si môžu pri krytom bazéne oddýchnuť pred otvoreným kozubom. Každé ráno si môžu pochutnať na jedlách z raňajkového bufetu. V rámci polpenzie si môžu dopriať 6-chodovú večeru. Klosterbräu má 500 rokov starú vínnu pivnicu, kde možno ochutnať špeciálne aperitívy a vína. Nápoje sú k dispozícii v niekoľkých baroch a v tradičnej rakúskej pivnej hale. Všetky izby majú hrubé múry a klenuté stropy a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestilo miesto na posedenie a minibar. V kúpeľni sú k dispozícii luxusné toaletné potreby.

 
 
facebook g+ twitter