Európa > Rakúsko > Salzbursko > Zell am See okres > Stuhlfelden > Hotel Gasthof Schweizerhaus

Informácie o Hotel Gasthof Schweizerhaus

Víta Vás Hotel Gasthof Schweizerhaus na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Gasthof Schweizerhaus, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Gasthof Schweizerhaus, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Gasthof Schweizerhaus.
  • Hotel Gasthof Schweizerhaus

Hotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - HotelyHotel Gasthof Schweizerhaus: Ubytovanie v hoteloch Stuhlfelden - Hotely
Názov:  Hotel Gasthof Schweizerhaus
Ulice:  Stuhlfelden 43
Mesto:  5724 Stuhlfelden
Okres:  Zell am See okres
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithuruhrronlelarzh

Krátky opis

Hotel Gasthof Schweizerhaus sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedinke Stuhlfelden blízko mesta Mittersill, medzi Kitzbühelskými Alpami a Vysokými Taurami. K dispozícii tu máte útulné a pohodlné izby, tradičnú reštauráciu, bar, wellness centrum a priestrannú terasu s výhľadom na hory. Pre deti tu nájdete detské ihrisko, detský jedálny lístok v reštaurácii a v lete týždenné aktivity. Hotel Schweizerhaus tiež ponúka vyhrievanú lyžiareň, klzisko a garáž pre motocykly. V zime premáva skibus priamo od hotela. V lete tu organizujú turistické výlety so sprievodcom. Využívať môžete 30% zľavu na kurzy v lukostreľbe v obci Stuhlfelden a 10% zľavu v kúpeľoch Tauern Spa Kaprun. Liečivý prameň síry vyviera len 100 metrov od hotela.

 
 
facebook g+ twitter