Európa > Rakúsko > Tirolsko > Imst okres > Oetz > Hotel Habicher Hof

Informácie o Hotel Habicher Hof

Víta Vás Hotel Habicher Hof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Habicher Hof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Habicher Hof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Habicher Hof.
  • Hotel Habicher Hof

Hotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyHotel Habicher Hof: Ubytovanie v hoteloch Oetz - Hotely
Názov:  Hotel Habicher Hof
Ulice:  Habichen 46
Mesto:  6433 Oetz
Okres:  Imst okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
101 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnorotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Habicher Hof stojí uprostred Ötztalských Álp, len 2 km od lyžiarskeho strediska Hoch-Oetz/Kühtai. Zastávka skibusu sa nachádza hneď pri hoteli. Hotel vám ponúka saunu a krytý bazén. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. V reštaurácii alebo v zimnej záhrade sa podávajú špeciality rakúskej a medzinárodnej kuchyne. Od konca mája do polovice októbra je v cene ubytovania zahrnutá karta Ötztal Premium Card. Karta ponúka mnohé výhody a zľavy vrátane bezplatnej dopravy miestnymi lanovkami a autobusmi.


Dôležité informácie

Ak plánujete pricestovať po 18:00, informujte o tom, prosím, hotel vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Upozorňujeme, že pri rezervácii viac ako 5 izieb platia odlišné podmienky.

 
 
facebook g+ twitter