Európa > Rakúsko > Tirolsko > Imst okres > Oetz > Alpenhotel

Informácie o Alpenhotel

Víta Vás Alpenhotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Alpenhotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Alpenhotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Alpenhotel.
  • Alpenhotel

Alpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - HotelyAlpenhotel: Ubytovanie v hoteloch Oetz - Hotely
Názov:  Alpenhotel
Ulice:  Bielefeldstrasse 4
Mesto:  6433 Oetz
Okres:  Imst okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitrufihrrotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Alpenhotel má centrálnu polohu v obci Ötz, 900 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku lyžiarskeho strediska Hochötz. Hotel sa nachádza v budove starej 120 rokov a vo svojich priestoroch má záhradu s trávnikom a terasou. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, satelitnú TV a výhľad na hory. Súčasťou väčšiny je aj balkón. V reštaurácii na mieste si pochutíte na rakúskych a medzinárodných špecialitách a v hotelovom bare môžete ochutnať široký sortiment rôznych teplých i studených nápojov. K dispozícii je aj úschovňa lyží a kryté parkovisko na mieste môžete využívať bezplatne. V celom ubytovacom zariadení máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Jazero Piburg je vzdialené 2 km a termálne kúpele Aqua Dome sa nachádzajú 15 km od hotela Alpenhotel. Do obchodov a reštaurácií sa pešo prejdete za 2 minúty a zastávky skibusov sú vzdialené 150 metrov. Do rekreačného parku Area 47 sa autom odveziete za 5 minút.

 
 
facebook g+ twitter