Informácie o Hotel Haus Am See

Víta Vás Hotel Haus Am See na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Haus Am See, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Haus Am See, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Haus Am See.
  • Hotel Haus Am See

Hotel Haus Am See: Ubytovanie v hoteloch Obertraun - HotelyHotel Haus Am See: Ubytovanie v hoteloch Obertraun - HotelyHotel Haus Am See: Ubytovanie v hoteloch Obertraun - HotelyHotel Haus Am See: Ubytovanie v hoteloch Obertraun - HotelyHotel Haus Am See: Ubytovanie v hoteloch Obertraun - Hotely
Názov:  Hotel Haus Am See
Ulice:  Obertraun 169
Mesto:  4831 Obertraun
Okres:  Gmunden okres
Kraj:  Horné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Haus Am See je jediným hotelom v obci Obertraun, ktorý sa nachádza na brehu jazera Hallstatt. Ponúka vám súkromné ​​mólo a panoramatický výhľad na jazero, mesto Hallstatt a pôsobivý masív Dachstein. Do mesta Hallstatt sa dostanete za 5 minút autom alebo trajektom, ktorý premáva z prístaviska pri hoteli. Všetky izby v hoteli Haus Am See majú TV a výhľad na hory alebo jazero. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V peknom počasí si na terase s výhľadom na jazero môžete pochutiť na raňajkách. V okolí nájdete rôzne reštaurácie. Požičajte si kajaky a objavujte krásy malebného regiónu Hallstatt-Dachstein-Salzkammergut, ktorý je zapísaný na zozname UNESCO. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na rôzne aktivity, ako je jazda na horskom bicykli, pešia turistika a potápanie v lete, zimná turistika a lyžovanie v zime. Lanovka Dachstein-Krippenstein je vzdialená 5 minút cesty autom.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že registrácia po 20:00 nie je možná. Ak plánujete príchod mimo hodín určených na registráciu, registrácia nebude možná a bude vám účtovaná plná suma rezervácie. Upozorňujeme, že fajčenie je prísne zakázané v celom objekte vrátane balkónov a verejných priestorov. Za každé porušenie zákazu sa platí pokuta vo výške 220 EUR. Upozorňujeme, že reštaurácia ubytovacieho zariadenia je uzavretá až do odvolania. Do niekoľkých reštaurácií a barov sa dostanete pešo za pár minút. Upozorňujeme, že varenie na izbých je prísne zakázané.Za každé porušenie zákazu sa platí pokuta vo výške 220 EUR. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter