Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Fügen > Hotel Pension Central

Informácie o Hotel Pension Central

Víta Vás Hotel Pension Central na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Pension Central, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Pension Central, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Pension Central.
  • Hotel Pension Central

Hotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Pension Central: Ubytovanie v hoteloch Fügen - Hotely
Názov:  Hotel Pension Central
Ulice:  Hauptstraße 81 und 83
Mesto:  6263 Fügen
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel Pension Central o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne Vám ďalšie inštrukcie.

 
 
facebook g+ twitter