Informácie o Hotel Bruno

Víta Vás Hotel Bruno na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bruno, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bruno, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bruno.
  • Hotel Bruno

Hotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Bruno: Ubytovanie v hoteloch Fügen - Hotely
Názov:  Hotel Bruno
Ulice:  Haidach 23
Mesto:  6263 Fügen
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgdafirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Bruno stojí na idylickom, pokojnom mieste na kraji lesa, iba 250 metrov od lanovky Spieljochbahn a od zastávky skibusu do lyžiarskeho strediska Hochfügen. Pozostáva z 2 budov, ktoré sú vzájomne prepojené podzemným tunelom. Hotel sa nachádza v Fügenu, v údolí Zillertal a už niekoľko generácií je spravovaný rovnakou rodinou. Ponúka pohodlné a tradične zariadené izby. Hotel Bruno má tiež wellness zónu so saunou, parným kúpeľom, infračervenou kabínou, soláriom a fitness. Do centra Fügenu dôjdete odtiaľto zhruba za 10 minút. Blízko budovy nájdete niekoľko turistických chodníkov.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotelové wellness centrum (sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína a fitness) nie je v letnom období k dispozícii. Upozorňujeme, že hotelové Wi-Fi vám umožní surfovať po internete a kontrolovať emaily. Vzhľadom k internetovej infraštruktúre v oblasti nie je možné streamovať ani sťahovať. Poskytovateľ internetu plánuje vylepšenia služieb v oblasti Fügen koncom roka 2016. Do tej doby bohužiaľ nie je rýchlejší internet k dispozícii.

 
 
facebook g+ twitter