Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Neustift im Stubaital > Living & Spa Vitalhotel Edelweiss

Informácie o Living & Spa Vitalhotel Edelweiss

Víta Vás Living & Spa Vitalhotel Edelweiss na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Living & Spa Vitalhotel Edelweiss, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Living & Spa Vitalhotel Edelweiss, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Living & Spa Vitalhotel Edelweiss.
  • Living & Spa Vitalhotel Edelweiss

Living & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyLiving & Spa Vitalhotel Edelweiss: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - Hotely
Názov:  Living & Spa Vitalhotel Edelweiss
Ulice:  Krößbach 1
Mesto:  6167 Neustift im Stubaital
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
268 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdarotrnlarzhja

Krátky opis

Tento exkluzívny, rodinou prevádzkovaný 4-hviezdičkový hotel Living & Spa Vitalhotel Edelweiss sa nachádza v obci Neustift v údolí Stubai. Ponúka panoramatický výhľad na okolité hory. Ponúka vám tenisový kurt a krytý bazén. Izby v alpskom štýle sú vybavené satelitnou TV a v súkromných ​​kúpeľniach nájdete sušič vlasov a župany. Na požiadanie máte k dispozícii antialergické izby s posteľnou bielizňou pre alergikov a drevenými podlahami ošetrenými včelím voskom. Wellness centrum v hoteli Living & Spa Vitalhotel Edelweiss s rozlohou 1 200 m² ponúka fínsku saunu, parný kúpeľ so slanou vodou, kúpeľ na potenie, Kneippove kúpele a panoramatickú relaxačnú miestnosť s vodnými lôžkami. K dispozícii tu máte široký výber masáží, telových a tvárových procedúr a mnoho kozmetických procedúr pri použití známych ošetrujúcich prípravkov. V hoteli Living & Spa Vitalhotel Edelweiss môžete využívať detskú herňu s konzolou PlayStation, fitnescentrum a rekreačnú miestnosť so stolným tenisom, biliardom a stolným futbalom. Bezplatné horské bicykle si tu môžete požičať zdarma. V cene polpenzie je zahrnutý organický raňajkový bufet, popoludňajšie občerstvenie a večera so 6 chodmi s odporúčaním vína od hotelového kelnera. Na varenie v reštaurácii používajú miestne produkty ako i bio mäso a vajcia zo súkromnej farmy. Zo slnečnej terasy sa naskytá výhľad na Stubaiské Alpy. Niekoľkokrát denne hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu do lyžiarskeho areálu na ľadovci Stubai, kam sa dostanete za približne 10 minút, a na železničnú stanicu a letisko Innsbruck za približne 20 minút. Trasu na bežkovanie nájdete priamo pred hotelom. Od 10. júna 2016 do 9. októbra 2016 je v cene ubytovania zahrnutá karta Stubai Super Card. Vďaka nej získate množstvo výhod a zliav, ako napríklad bezplatné využívanie miestnych lanoviek a verejnej dopravy v doline aj do Innsbrucku.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že podzemné parkovisko je k dispozícii len za príplatok. Pred hotelom môžete parkovať zdarma.

 
 
facebook g+ twitter