Informácie o Activehotel Bergkönig

Víta Vás Activehotel Bergkönig na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Activehotel Bergkönig, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Activehotel Bergkönig, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Activehotel Bergkönig.
  • Activehotel Bergkönig

Activehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyActivehotel Bergkönig: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - Hotely
Názov:  Activehotel Bergkönig
Ulice:  Schulweg 9
Mesto:  6167 Neustift im Stubaital
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
156 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnorotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel má centrálnu, ale tichú polohu v centre mesta Neustift v údolí Stubai, 18 km od ľadovca Stubai. V hoteli sa nachádza nová detská herňa a miestnosť s pingpongovým stolom. V lete je pre deti pripravený zábavný program. Wellness centrum zahŕňa krytý bazén, biosaunu s panoramatickým výhľadom na okolie, turecký parný kúpeľ, relaxačnú miestnosť s vodnými lôžkami, fínsku saunu i Kneippovu fontánu. Od decembra 2016 bude k dispozícii aj nový, väčší krytý bazén, nekonečný bazén so slanou vodou s panoramatickým výhľadom na ľadovec Stubai, kamenná sauna, rôzne sprchy, relaxačné miestnosti a salónik s krbom. V gurmánskej hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať vynikajúce tirolské špeciality a kvalitné vína. V zime určite oceníte bezprostrednú blízkosť zjazdoviek a bežkárskych tratí v údolí Stubai. V lete sa zasa môžete v okolí venovať pešej a cykloturistike (v hoteli si môžete zadarmo požičať horské bicykle a turistické palice). Počas letných mesiacov vám hotel zadarmo požičia batohy, turistické palice i horské bicykle. Elektrické bicykle sú k dispozícii za príplatok. Od konca mája do polovice októbra je v cene ubytovania zahrnutá karta Stubai Super Card. Vďaka nej získate množstvo výhod a zliav, ako napríklad bezplatné využívanie miestnych lanoviek a verejnej dopravy v údolí a do Innsbrucku.

 
 
facebook g+ twitter