Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Maurach > Moser's Hotel

Informácie o Moser's Hotel

Víta Vás Moser's Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Moser's Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Moser's Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Moser's Hotel.
  • Moser's Hotel

Moser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - HotelyMoser's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Maurach - Hotely
Názov:  Moser's Hotel
Ulice:  Dorfstrasse 2
Mesto:  6212 Maurach
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgnoronlarzh

Krátky opis

Moser 's Hotel sa nachádza v centre mesta Maurach a má výhľad na pohorie Rofan a Karwendel. Ponúka wellness centrum s krytým bazénom a izby s balkónom a panoramatickým výhľadom. Izby hotela Moser 's sú zariadené v tradičnom štýle. Sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou. V hoteli je reštaurácia, v ktorej sa podávajú výborné regionálne jedlá a vína miestnej produkcie. Café bar hotela Moser 's ponúka domáce koláče a pečivo. K dispozícii je tiež priestranná slnečná terasa, kde môžete počas pobytu relaxovať. Moser’s Hotel má priamo na mieste bezplatné súkromné parkovisko a nachádza sa 3 minúty jazdy od jazera Achen. V okolí sa dá venovať pešej turistike, windsurfingu a cyklistike.


Dôležité informácie

Ak cestujete s deťmi, informujte hotel o ich počte a veku vopred.

 
 
facebook g+ twitter