Informácie o Hotel Grafenwirt

Víta Vás Hotel Grafenwirt na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Grafenwirt, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Grafenwirt, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Grafenwirt.
  • Hotel Grafenwirt

Hotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - HotelyHotel Grafenwirt: Ubytovanie v hoteloch Wagrain - Hotely
Názov:  Hotel Grafenwirt
Ulice:  Markt 92
Mesto:  5602 Wagrain
Okres:  St. Johann im Pongau
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfreshusvrudanlarzh

Rychlý popis

Hotel Grafenwirt se nachází v centru střediska Wagrain, v těsné blízkosti sjezdovek v regionu Ski Amadé a aquaparku Amadé (veřejné bazény). Tento tradiční, rodinný hotel má historii sahající až do roku 1587. Kromě bezplatného parkoviště hotel Grafenwirt nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celé budově. À la carte restaurace nabízí tradiční rakouskou kuchyni s produkty z okolních farem. V létě jsou každé úterý nabízeny horské túry s průvodcem a tradiční večer s hudbou. Hotel Grafenwirt organizuje též výlety s průvodcem na horských kolech.

 
 
facebook g+ twitter