Európa > Rakúsko > Korutánsko > Villach Land > Velden am Wörther See > Barry Memle Directly at the Lake

Informácie o Barry Memle Directly at the Lake

Víta Vás Barry Memle Directly at the Lake na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Barry Memle Directly at the Lake, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Barry Memle Directly at the Lake, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Barry Memle Directly at the Lake.
  • Barry Memle Directly at the Lake

Barry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyBarry Memle Directly at the Lake: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - Hotely
Názov:  Barry Memle Directly at the Lake
Ulice:  Klagenfurter Straße 26
Mesto:  9220 Velden am Wörthersee
Okres:  Villach Land
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
27 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgdaslhrrotrnlzh

Krátky opis

Barry Memle sa nachádza priamo na brehu jazera Wörthersee a je obklopený parkom s veľkosťou 7000 m² a plytkými plážami. Hostia môžu nepretržite zadarmo využívať wellness centrum s krytým bazénom, saunou, ležadlom a infračervenou kabínou. Izby v hoteli Barry Memle ponúkajú výhľad do parku hotela a niektoré majú výhľad na jazero. Všetky izby majú satelitnú TV, elektronické trezory, kuchyňu a kúpeľňu so sušičom na vlasy a kozmetické zrkadlo. Bezplatné WiFi pripojenie bez hesla je dostupné v celom rezorte a v izbách. Denné raňajky formou bufetu sa podávajú až do poludnia v jedálni s výhľadom na jazero. K dispozícii je priamo na mieste bezplatný aquapark s loďkami a kajakmi, ako aj standup pádlovanie. Pre deti je tu detské ihrisko a domček. Do centra mesta Velden a do kasína sa dostanete pešo za 5 minút. K dispozícii je bezplatné parkovanie na mieste.

 
 
facebook g+ twitter