Informácie o Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim

Víta Vás Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim.
  • Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim

Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - HotelyHotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - HotelyHotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - HotelyHotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - HotelyHotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - HotelyHotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - HotelyHotel 14710 Bad Kleinkirchheim: Ubytovanie v hoteloch Bad Kleinkirchheim - Hotely
Názov:  Hotel 14710 Bad Kleinkirchheim
Mesto:  Bad Kleinkirchheim
Okres:  Spittal an der Drau okres
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v horskom prostredí. V hoteli / areáli sa nachádza reštaurácia, bar, posedenie s krbom, krytý bazén, vírivka, sauna, fitnes centrum, solárium, masáže, kozmetika, kolky, biliard, squash, tenisové kurty, stolný tenis, hracie automaty. Možnosť parkovania v garáži. Letisko (Klagenfurt) 85km. Bad Kleinkirchheim - centrum 1.4km.
ubytovacia kapacita:
1-lôžková izba s prístelkou, TV-SAT, rádio, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC(sušič vlasov).
2-lôžková izba, TV-SAT, rádio, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC (sušič vlasov).
2-lôžková izba s dvoma prístelkami, TV-SAT, rádio, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič vlasov.
Apartmán: 2-lôžková izba, obývačka s dvoma prístelkami, TV-SAT, rádio, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič vlasov.
Apartmán: 2-lôžková izba, obývačka so štyrmi prístelkami, TV-SAT, rádio, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC samostatné, sušič vlasov.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter