Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > Wien Land > Pressbaum > Hotel 6783 Pressbaum

Informácie o Hotel 6783 Pressbaum

Víta Vás Hotel 6783 Pressbaum na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 6783 Pressbaum, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 6783 Pressbaum, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 6783 Pressbaum.
  • Hotel 6783 Pressbaum

Hotel 6783 Pressbaum: Ubytovanie v hoteloch Pressbaum - HotelyHotel 6783 Pressbaum: Ubytovanie v hoteloch Pressbaum - HotelyHotel 6783 Pressbaum: Ubytovanie v hoteloch Pressbaum - HotelyHotel 6783 Pressbaum: Ubytovanie v hoteloch Pressbaum - HotelyHotel 6783 Pressbaum: Ubytovanie v hoteloch Pressbaum - Hotely
Názov:  Hotel 6783 Pressbaum
Mesto:  Pressbaum
Okres:  Wien Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v obci. V hoteli / areáli sa nachádza: reštaurácia, kaviareň, bar, spoločenská miestnosť, sauna, fitnes, solárium, infrasauna, masáž, jazda na koči, konferenčné miestnosti, trezor. Rekreačný poplatok v cene. Parkovisko - nestrážené, neplatené. Vlak 300m.
ubytovacia kapacita:
1-lôžková izba, telefón, TV-SAT, rádio, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, v niektorých izbách trezor.
2-lôžková izba, telefón, TV-SAT, rádio, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, v niektorých izbách trezor.
2-lôžková izba s dvoma prístelkami, telefón, TV-SAT, rádio, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, v niektorých izbách trezor.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter