Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > Wien Land > Purkersdorf > Hotel 6775 Purkersdorf

Informácie o Hotel 6775 Purkersdorf

Víta Vás Hotel 6775 Purkersdorf na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 6775 Purkersdorf, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 6775 Purkersdorf, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 6775 Purkersdorf.
  • Hotel 6775 Purkersdorf

Hotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - HotelyHotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - HotelyHotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - HotelyHotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - HotelyHotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - HotelyHotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - HotelyHotel 6775 Purkersdorf: Ubytovanie v hoteloch Purkersdorf - Hotely
Názov:  Hotel 6775 Purkersdorf
Mesto:  Purkersdorf
Okres:  Wien Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel na okraji obce. V hoteli / areáli sa nachádza: reštaurácia, terasa, spoločenská miestnosť, záhradné posedenie. Rekreačný poplatok v cene. Parkovisko - nestrážené, neplatené.
ubytovacia kapacita:
1-lôžková izba, telefón, TV-SAT, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
2-lôžková izba, telefón, TV-SAT, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter