Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > Wien Land > Klosterneuburg > Hotel 6734 Klosterneuburg

Informácie o Hotel 6734 Klosterneuburg

Víta Vás Hotel 6734 Klosterneuburg na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 6734 Klosterneuburg, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 6734 Klosterneuburg, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 6734 Klosterneuburg.
  • Hotel 6734 Klosterneuburg

Hotel 6734 Klosterneuburg: Ubytovanie v hoteloch Klosterneuburg - HotelyHotel 6734 Klosterneuburg: Ubytovanie v hoteloch Klosterneuburg - HotelyHotel 6734 Klosterneuburg: Ubytovanie v hoteloch Klosterneuburg - HotelyHotel 6734 Klosterneuburg: Ubytovanie v hoteloch Klosterneuburg - HotelyHotel 6734 Klosterneuburg: Ubytovanie v hoteloch Klosterneuburg - HotelyHotel 6734 Klosterneuburg: Ubytovanie v hoteloch Klosterneuburg - Hotely
Názov:  Hotel 6734 Klosterneuburg
Mesto:  Klosterneuburg
Okres:  Wien Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v centre mesta. V hoteli / areáli sa nachádza reštaurácia, jedáleň, záhradné posedenie. K dispozícii detská postieľka. Rekreačný poplatok v cene. Parkovisko - nestrážené, neplatené. Vlak 100m.
ubytovacia kapacita:
1-lôžková izba, TV-SAT, rádio, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
2-lôžková izba, TV-SAT, rádio, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
3-lôžková izba, TV-SAT, rádio, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter