Európa > Rakúsko > Tirolsko > Imst okres > Jerzens > Hotel 6701 Jerzens

Informácie o Hotel 6701 Jerzens

Víta Vás Hotel 6701 Jerzens na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 6701 Jerzens, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 6701 Jerzens, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 6701 Jerzens.
  • Hotel 6701 Jerzens

Hotel 6701 Jerzens: Ubytovanie v hoteloch Jerzens - HotelyHotel 6701 Jerzens: Ubytovanie v hoteloch Jerzens - HotelyHotel 6701 Jerzens: Ubytovanie v hoteloch Jerzens - HotelyHotel 6701 Jerzens: Ubytovanie v hoteloch Jerzens - HotelyHotel 6701 Jerzens: Ubytovanie v hoteloch Jerzens - HotelyHotel 6701 Jerzens: Ubytovanie v hoteloch Jerzens - Hotely
Názov:  Hotel 6701 Jerzens
Mesto:  Jerzens
Okres:  Imst okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v lyžiarskom stredisku. V hoteli / areáli sa nachádza: reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť, sauna, solárium, masáž, záhradné posedenie, stolný tenis, lyžiareň, sušiareň, práčka, konferenčná miestnosť, detský kútik. Rekreačný poplatok v cene. Parkovisko - nestrážené, neplatené. Vlak (stanica Imst) 17km.
ubytovacia kapacita:
2-lôžková izba, telefón, TV-SAT, trezor, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
3-lôžková izba, telefón, TV-SAT, trezor, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
4-lôžková izba, telefón, TV-SAT, trezor, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter