Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > Wien Land > Mauerbach > Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel

Informácie o Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel

Víta Vás Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel.
  • Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel

Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - HotelyRelais du Silence Berghotel Tulbingerkogel: Ubytovanie v hoteloch Mauerbach - Hotely
Názov:  Relais du Silence Berghotel Tulbingerkogel
Ulice:  Tulbingerkogel 1
Mesto:  3001 Mauerbach
Okres:  Wien Land
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
83 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Berghotel Tulbingerkogel se nachází 8 km od Vídně. Nabízí gurmánskou restauraci, terasu s venkovním bazénem, wellness centrum s dřevěnou saunou, parní saunou a fitness areálem i panoramatický výhled na Vídeňský les. Všechny pokoje a apartmá mají LCD TV, minibar a koupelnu. Berghotel Tulbingerkogel nabízí ve všech svých prostorách i bezplatné Wi-Fi. U hotelu lze parkovat zdarma. V bezprostřední blízkosti hotelu vedou turistické stezky i trasy pro horská kola.

 
 
facebook g+ twitter