Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Innsbruck > Grand Hotel Europa

Informácie o Grand Hotel Europa

Víta Vás Grand Hotel Europa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Grand Hotel Europa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Grand Hotel Europa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Grand Hotel Europa.
  • Grand Hotel Europa

Grand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - HotelyGrand Hotel Europa: Ubytovanie v hoteloch Innsbruck - Hotely
Názov:  Grand Hotel Europa
Ulice:  Südtirolerplatz 2
Mesto:  6020 Innsbruck
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
123 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel v meste Innsbruck navštívila aj hudobná kapela The Rolling Stones, spevák Sting, kráľovná Alžbeta II. a monacký princ. Všetky izby sú zariadené moderným nábytkom. Väčšina ubytovacích jednotiek má mramorovú kúpeľňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu a Wi-Fi pripojenie na internet. V mnohých nájdete veľké okná, z ktorých sa naskytá výhľad na okolitú alpskú krajinu. Reštaurácia Europastueberl ponúka tradičné jedlá tirolskej kuchyne. Charakteristickým prvkom jedálne sú drevom obložené steny. V bare Europa si môžete vychutnať kávu a nápoje. Barokový salón pochádza ešte z roku 1883. Vstupná hala hotela je tunelom Europa priamo prepojená s parkoviskom a železničnou stanicou. Miestny skibus má zastávku priamo pred hotelom. Mestské pamiatky a obchody sú od hotela vzdialené 15 minút chôdze. Lanovka Nordkettenbahn v centre mesta vás dopraví do nadmorskej výšky 2256 metrov len za 25 minút.


Dôležité informácie

Cena za parkovanie sa môže líšiť v závislosti od dĺžky vášho pobytu. Ak cestujete s deťmi, informujte, prosím, hotel o ich počte a veku. Túto informáciu môžete uviesť ešte počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky alebo kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie.

 
 
facebook g+ twitter