Ázia > Japonsko > Takayama > Yamatokan

Informácie o Yamatokan

Víta Vás Yamatokan na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Yamatokan, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Yamatokan, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Yamatokan.
  • Yamatokan

Yamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyYamatokan: Ubytovanie v hoteloch Takayama - Hotely
Názov:  Yamatokan
Ulice:  Okuhida Onsen-go Hirayu 600
Mesto:  506-1433 Takayama
Štát:  Japonsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
¥20520
170 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Ak si prajete večerať v tomto ubytovaní, je potrebné zaregistrovať sa najneskôr do 18:00. Hosťom, ktorí sa zaregistrujú neskôr, nemôže byť večera garantovaná a poplatok za ňu je nevratný.

 
 
facebook g+ twitter